КЗ "ДНЗ ясла - садок № 127 "КТ міста Луганська "СВІТАНОК"

Логопедична служба

Наш дитячий садок зорієнтований на потреби родин, у яких є діти із затримкою психічного розвитку. У дошкільному закладі налічується  до 50 дітей з вищезазначеної категорії.

В цих групах працюють досвідчені вихователі, вчителі – логопеди . В штаті дошкільного закладу є практичний психолог.

Однією із основних задач корекційно - розвиваючого навчання та виховання, яке здійснюють фахівці є підготовка дітей до навчання у загальноосвітній школі.

За час існування груп для дітей із затримкою психічного розвитку з дитячого саду, було випущено понад 400 дітей, які отримали кваліфіковану допомогу фахівців.

У групах для роботи з дітьми із затримкою психічного розвитку

облаштовані логопедичні кабінети, в яких знаходиться багато посібників, дидактичного матеріалу, розвиваючих ігор та іграшок.

Пано "Морська подорож"

Є «сухі басейни» для розвитку дрібної моторики рук, тактильно - настінні пано, сенсорні доріжки.